Renka Ďurčíková

Volám sa Renča a sprevádzam detičky dobrodružstvami v našom lesnom klube. Rada sa zapájam do ich hier a podporujem ich rozprávkové a fantazijné vnímanie sveta, ktoré ma neprestajne fascinuje. Snažím sa im pomáhať, ale aj učiť ich samostatnosti. Teším sa z každého dňa, ktorý s deťmi strávim, pretože nielen ja učím ich, ale predovšetkým oni učia mňa.

Barbora Vaňová

Som Baš/ka a sprevádzam našich mravcov od hliny až k autobusu. Vyštudovala som predškolskú pedagogiku, z ktorej teraz čerpám pri práci v klube. Teší ma, že môžem byť súčasťou tohto jednoduchého a zároveň veľmi zložitého detského sveta, plného príbehov, farieb, fantázie a úprimného tešenia sa zo všetkého maličkého. Tak ako ma naši mravčekovia každý deň prijmú medzi seba a učia ma radosti, trpezlivosti a úprimnosti, tak sa aj ja snažím pomôcť im naučiť sa samostatnosti, zodpovednosti a láske ako k sebe navzájom tak aj k našej prírode (ktorá je tiež našou „drahou učiteľkou“).

Lucia Florková

Som Lucia, okrem iného aj mama dvoch detí a predovšetkým človek, ktorý sa snaží na sebe každý deň pracovať a tiež ktorého teší sprevádzať všetky deti ich detstvom, hrami a dňami, pozorovať ich, učiť sa navzájom, ukazovať im krásy tohto sveta, vyvolávať v nich záujem, zvedavosť a lásku ku všetkému živému a pomáhať im, keď ma potrebujú.

Barbora Kasperová

Som Barbora a práve končím štúdium predškolskej pedagogiky. Štyri roky v klasickej materskej škole mi poskytli skúsenosti s edukáciou detí a priviedli ma k ďalšiemu vzdelávaniu, a následne aj do tohto lesného klubu. Na miesto, kde detská fantázia nemusí mať hranice. Teším sa na spoločné učenie sa navzájom, skúmanie, objavovanie, tvorenie, zábavu a smiech. Príroda a všetky jej súčasti (aj ľudia J, hlavne deti) sú mojou inšpiráciou a každodennou motiváciou.