Simona Kubičinová

Volám sa Simona a milujem tráviť čas v spoločnosti detí, zvierat a prírody. Jednoducho obdivujem život, ktorý sa v nich odráža. Fascinuje ma vnútorný svet detí a nesmierne ma teší, keď im môžem pomáhať objavovať svet. Vo svojom voľnom čase sa venujem samovzdelávaniu v oblasti psychológie, metód výchovy a vývinu detí. S dietkami vždy rada vymýšľam aktivity v prírode, či s prírodnými materiálmi, pretože si myslím, že pozorovanie čarov flóry a fauny ich dokáže obohatiť mnohými spôsobmi. Mám rada úprimnosť, som komunikatívna a empatická. Mám záväzok k individuálnemu prístupu s citom ku každému dieťatku a vážim si, že s nimi môžem byť pri ich objavovaní sveta.

Ivana Sabbatini

Som Milovníčka prírody a detí zaviata osudom na miesto, kde mám presne to čo milujem a môžem sa plne realizovať a ďalej rozvíjať. Mám pedagogické vysokoškolské vzdelanie v odbore hudobná výchova a anglický jazyk a literatúra.Učila som v tradičnom školstve a aj v alternatívnom. Viedla som v Taliansku lesnú škôlku v duchu Waldorfskej pedagogiky.

Veľkú časť života som venovala učeniu jazdenia na koni ako inštruktorka. Som hravá, spontánna, milujúca dobrodružstvá a ochotná vždy učiť sa novým veciam. V Mravenisku som sa našla telom aj dušou. Radosť chodiť do „roboty“…

Lucia Florková

Som Lucia, okrem iného aj mama dvoch detí a predovšetkým človek, ktorý sa snaží na sebe každý deň pracovať a tiež ktorého teší sprevádzať všetky deti ich detstvom, hrami a dňami, pozorovať ich, učiť sa navzájom, ukazovať im krásy tohto sveta, vyvolávať v nich záujem, zvedavosť a lásku ku všetkému živému a pomáhať im, keď ma potrebujú.

Katarína Galovičová

Volajú ma Kaška, som nenápadná, často pozorujúca osôbka so zmyslom pre detail. Teším sa z každodenných maličkostí. Deti sú pre mňa veľká inšpirácia a považujem ich za veľkých učiteľov. Okrem toho venujem svoj čas kreatívnemu tvoreniu, lezeckým krúžkom a realizácii vzdelávacích animačných a zážitkových programov, učeniu vonku. Cítim vďačnosť za to, že môžem byť súčasťou lesného klubu Mravenisko. Je to miesto, kde sa spolu cítime slobodne, bezpečne a hravo.